Fotograf z zapałem

Każdy, kto już brał ślub, dobrze wie jak kluczowy jest zawodowy fotograf ślubny, który nie jest wyłącznie „wyrobnikiem”, a osobą z pasją i doświadczeniem, która z miłością podchodzi do pracy i robienia zdjęć.

Wyłącznie tak można zdobyć zdjęcia, które nie będą wyciągane jedynie przy okazji uroczystości familijnych, lecz będą mogły być dekoracja domku przez pełen rok wisząc dostojnie na ścianie i przypominając te szczęśliwe momenty. Jak więc szukać fotografika ślubnego, ażeby go odszukać? Czy każdy sposób jest dobry?

Pełno ogłoszeń!

Na słupach ogłoszeniowych, czy w lokalnej prasie nie ulega najmniejszej wątpliwości znajdziemy ogłoszenia zatytułowane „fotograf ślubny Katowice”, „fotografia ślubna Kraków”, czy np. „fotografia ślubna Bielsko”. Przed podjęciem jednak decyzji wskazane jest nie tylko ustalenie ceny usług i zakresu fotografowanych uroczystości, natomiast głównie umiejętności danego fotografa oraz jego pomysłu na sesję fotograficzną. Nawet największe doświadczenie w przypadku braku fantazji nie zezwoli na zrobienie dobrych zdjęć ślubnych!

Po pierwsze – portfolio!

Wyśmienity fotograf ślubny powinien mieć rozbudowane portfolio, choćby na swojej stronie internetowej, gdzie każda sesja ślubna winna być inna – koncepcje zdjęć mogą się co prawda powtarzać, aczkolwiek nie powinien opierać się tylko i wyłącznie na wzorach.

Reasumując, wyszukiwania rewelacyjnego fotografa ślubnego pożądane byłoby rozpocząć znacznie wcześniej – jest to kluczowa decyzja, która może zaważyć na tym, czy będziemy mieli przednie zdjęcia z naszego ożenku, czy np.. nie będziemy mieli ich w żadnym razie!